Pro uchazeče

Potřebujete poradit?

  • Každý z Vás má např. někdy pocit, že se naše kariéra neubírá správným směrem, jakým byste si představovali. Rádi byste udělali změnu, vyhledali vhodnější pracovní pozici, vzhledem ke své nynější praxi a odbornosti a nejste si jisti, jak na to. Váháte, zda se v budoucnu budete cítit lépe nebo zda zvolíte správnou cestu z vícero cest, které se Vám nabízí.
  • Mnohdy tak váháte a stojíte na místě. Setkáváme se běžně s různými otázkami, které na pohovorech společně s Vámi probíráme. Díky objektivnímu náhledu, který Vám poskytneme, se budete moci lépe rozhodnout. Vzhledem ke své letité praxi a rozhledu na trhu práce, máme přeci jen více možností, jak Vaše úskalí posoudit.

 

  • V případě, že máte zájem získat jakoukoli krátkodobou i dlouhodobou práci prostřednictvím naší agentury, je potřeba nás osobně navštívit a zaregistrovat se. K tomu požadujeme u studentů doklad o studiu, u zaměstnaných platnou pracovní smlouvu, u nezaměstnaných výpis z rejstříku trestů ne starší 6 měsíců (u zájemců o práci u bezpečnostních agentur a na pokladnách ne starší 3 měsíců), u živnostníků platný živnostenský list a u důchodců výpis z rejstříku trestů a rozhodnutí o přiznání důchodu.
  • Dalšími potřebnými doklady jsou u všech uchazečů občanský průkaz a kartička zdravotní pojišťovny. Jakmile budete mít všechny tyto náležitosti u sebe, navštivte nás kdykoli bez předchozího ohlášení v naší provozovně na adrese Týnská 632/10, Praha 1, 110 00 v pracovních dnech od 10:00 do 13:00 a od 14:00 do 17:00

 

  • Po zjištění Vašich kvalifikačních předpokladů a časových možností Vám buď hned předložíme konkrétní pracovní nabídku nebo Vám budeme s Vaším souhlasem zasílat vhodné příležitosti prostřednictvím SMS zpráv nebo e-mailu.
    Aktuální nabídku prací a nabídku brigád najdete samozřejmě také na těchto stránkách.